RN73H2ETTD7770F10
MFR.Part #
RN73H2ETTD7770F10
JLCPCB Part #
C3942778
Description
-55℃~+155℃ 250mW 777Ω Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS