RN73H2ETTD7770B50
MFR.Part #
RN73H2ETTD7770B50
JLCPCB Part #
C3951539
Description
-55℃~+155℃ 250mW 777Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS