RN73H2ETTD7770B10
MFR.Part #
RN73H2ETTD7770B10
JLCPCB Part #
C4087902
Description
-55℃~+155℃ 250mW 777Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS