RN73H2ETTD76R8D50
MFR.Part #
RN73H2ETTD76R8D50
JLCPCB Part #
C4304647
Description
250mW 76.8Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS