RN73H2ETTD76R8B25
MFR.Part #
RN73H2ETTD76R8B25
JLCPCB Part #
C4161360
Description
-55℃~+155℃ 250mW 76.8Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS