RN73H2ETTD7683F50
MFR.Part #
RN73H2ETTD7683F50
JLCPCB Part #
C4022599
Description
250mW 768kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS