RN73H2ETTD75R9D100
MFR.Part #
RN73H2ETTD75R9D100
JLCPCB Part #
C3972149
Description
-55℃~+155℃ 250mW 75.9Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS