RN73H2ETTD75R9B50
MFR.Part #
RN73H2ETTD75R9B50
JLCPCB Part #
C4078416
Description
-55℃~+155℃ 250mW 75.9Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS