RN73H2ETTD75R0D50
MFR.Part #
RN73H2ETTD75R0D50
JLCPCB Part #
C4196015
Description
250mW 75Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS