RN73H2ETTD7592C25
MFR.Part #
RN73H2ETTD7592C25
JLCPCB Part #
C4050202
Description
-55℃~+155℃ 250mW 75.9kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS