RN73H2ETTD7591C50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2ETTD7591C50
JLCPCB Part #
C4050428
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 250mW 7.59kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS