RN73H2ETTD7590B25
MFR.Part #
RN73H2ETTD7590B25
JLCPCB Part #
C4089932
Description
250mW 759Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS