RN73H2ETTD7502C10
MFR.Part #
RN73H2ETTD7502C10
JLCPCB Part #
C3976917
Description
-55℃~+155℃ 250mW 75kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS