RN73H2ETTD7502B10
MFR.Part #
RN73H2ETTD7502B10
JLCPCB Part #
C4118503
Description
-55℃~+155℃ 250mW 75kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS