RN73H2ETTD7501F50
MFR.Part #
RN73H2ETTD7501F50
JLCPCB Part #
C4246707
Description
250mW 7.5kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS