RN73H2ETTD7501F25
MFR.Part #
RN73H2ETTD7501F25
JLCPCB Part #
C4326522
Description
250mW 7.5kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS