RN73H2ETTD7501D10
MFR.Part #
RN73H2ETTD7501D10
JLCPCB Part #
C4021423
Description
250mW 7.5kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS