RN73H2ETTD7500F25
MFR.Part #
RN73H2ETTD7500F25
JLCPCB Part #
C3937383
Description
-55℃~+155℃ 250mW 750Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS