RN73H2ETTD7500F10
MFR.Part #
RN73H2ETTD7500F10
JLCPCB Part #
C4166396
Description
-55℃~+155℃ 250mW 750Ω Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS