RN73H2ETTD7500D100
MFR.Part #
RN73H2ETTD7500D100
JLCPCB Part #
C4273918
Description
-55℃~+155℃ 250mW 750Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS