RN73H2ETTD7500B25
MFR.Part #
RN73H2ETTD7500B25
JLCPCB Part #
C4007973
Description
-55℃~+155℃ 250mW 750Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS