RN73H2ETTD7413F100
MFR.Part #
RN73H2ETTD7413F100
JLCPCB Part #
C4330748
Description
-55℃~+155℃ 250mW 741kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS