RN73H2ETTD7412A10
MFR.Part #
RN73H2ETTD7412A10
JLCPCB Part #
C4077930
Description
250mW 74.1kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS