RN73H2ETTD7410B25
MFR.Part #
RN73H2ETTD7410B25
JLCPCB Part #
C4237549
Description
-55℃~+155℃ 250mW 741Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS