RN73H2ETTD7410B10
MFR.Part #
RN73H2ETTD7410B10
JLCPCB Part #
C3944494
Description
250mW 741Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS