RN73H2ETTD73R2C50
MFR.Part #
RN73H2ETTD73R2C50
JLCPCB Part #
C4022801
Description
-55℃~+155℃ 250mW 73.2Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS