RN73H2ETTD7323F50
MFR.Part #
RN73H2ETTD7323F50
JLCPCB Part #
C4238300
Description
-55℃~+155℃ 250mW 732kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS