RN73H2ETTD7322C50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2ETTD7322C50
JLCPCB Part #
C4312871
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 250mW 73.2kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS