RN73H2ETTD7322B25
MFR.Part #
RN73H2ETTD7322B25
JLCPCB Part #
C4339096
Description
-55℃~+155℃ 250mW 73.2kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS