RN73H2ETTD7322B10
MFR.Part #
RN73H2ETTD7322B10
JLCPCB Part #
C4250260
Description
-55℃~+155℃ 250mW 73.2kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS