RN73H2ETTD7322A25
MFR.Part #
RN73H2ETTD7322A25
JLCPCB Part #
C4166519
Description
-55℃~+155℃ 250mW 73.2kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS