RN73H2ETTD7321B10
MFR.Part #
RN73H2ETTD7321B10
JLCPCB Part #
C4137215
Description
-55℃~+155℃ 250mW 7.32kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS