RN73H2ETTD7320D10
MFR.Part #
RN73H2ETTD7320D10
JLCPCB Part #
C3999132
Description
-55℃~+155℃ 250mW 732Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS