RN73H2ETTD7232F100
MFR.Part #
RN73H2ETTD7232F100
JLCPCB Part #
C3931868
Description
-55℃~+155℃ 250mW 72.3kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS