RN73H2ETTD7231C50
MFR.Part #
RN73H2ETTD7231C50
JLCPCB Part #
C4265451
Description
250mW 7.23kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS