RN73H2ETTD7230F100
MFR.Part #
RN73H2ETTD7230F100
JLCPCB Part #
C3921080
Description
-55℃~+155℃ 250mW 723Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS