RN73H2ETTD71R5F25
MFR.Part #
RN73H2ETTD71R5F25
JLCPCB Part #
C4208771
Description
-55℃~+155℃ 250mW 71.5Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS