RN73H2ETTD71R5D50
MFR.Part #
RN73H2ETTD71R5D50
JLCPCB Part #
C4324027
Description
-55℃~+155℃ 250mW 71.5Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS