RN73H2ETTD7151C50
MFR.Part #
RN73H2ETTD7151C50
JLCPCB Part #
C4271814
Description
250mW 7.15kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS