RN73H2ETTD7150C50
MFR.Part #
RN73H2ETTD7150C50
JLCPCB Part #
C4003847
Description
250mW 715Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS