RN73H2ETTD70R6F50
MFR.Part #
RN73H2ETTD70R6F50
JLCPCB Part #
C4268515
Description
-55℃~+155℃ 250mW 70.6Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS