RN73H2ETTD70R6D50
MFR.Part #
RN73H2ETTD70R6D50
JLCPCB Part #
C4359815
Description
-55℃~+155℃ 250mW 70.6Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS