RN73H2ETTD7062F25
MFR.Part #
RN73H2ETTD7062F25
JLCPCB Part #
C3959726
Description
-55℃~+155℃ 250mW 70.6kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS