RN73H2ETTD7062D50
MFR.Part #
RN73H2ETTD7062D50
JLCPCB Part #
C4311114
Description
250mW 70.6kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS