RN73H2ETTD7062D100
MFR.Part #
RN73H2ETTD7062D100
JLCPCB Part #
C4159755
Description
250mW 70.6kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS