RN73H2ETTD7061F10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2ETTD7061F10
JLCPCB Part #
C3918226
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 250mW 7.06kΩ Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS