RN73H2ETTD7061D50
MFR.Part #
RN73H2ETTD7061D50
JLCPCB Part #
C4083195
Description
250mW 7.06kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS