RN73H2ETTD7061B25
MFR.Part #
RN73H2ETTD7061B25
JLCPCB Part #
C4235835
Description
-55℃~+155℃ 250mW 7.06kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS