RN73H2ETTD7061B10
MFR.Part #
RN73H2ETTD7061B10
JLCPCB Part #
C4126933
Description
250mW 7.06kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS