RN73H2ETTD69R8F50
MFR.Part #
RN73H2ETTD69R8F50
JLCPCB Part #
C3922575
Description
250mW 69.8Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS